Medlemsmøte 1. april 2008 – Håbjørg Motorsport, Byneset

Hele 21 bilinteresserte medlemmer møtte opp for å høre om arbeidet rundt oppbygging av en rallysport-bil.

Forventningene ble så absolutt innfridd — deltakerne fikk en grundig gjennomgang av en meget engasjerende foredragsholder. Det var selvsagt et stort pluss at deltakerne også viste så stor interesse, stilte spørsmål, og fikk svar på alt rundt understell, motor, gearkasse, bremser, karosseri, og regler og bestemmelser i denne sportsgrenen.

  

Vi fikk også en orientering om hva Håbjørg kunne stille opp med for våre medlemmer. I tillegg fikk vi bekreftet at våre medlemmer, ved fremvising av medlemskort, ville få 15% rabatt på ordinære priser i hans firma. Vi takker også for en utmerket servering, en servering som vi ellers bare har på våre styremøter.

  

Etter 3 timer med intens bilprat avsluttet formannen møtet med en stor takk til Håbjørg, på vegne av alle fornøyde medlemmer som hadde møtt opp.

En flott avslutning på vårens innemøter.

  

Skroll til toppen