Vinterweekend 2015, isen er fremdeles glatt!

I overkant av 60 deltagere svingte seg med NSK på isen på Golsfjellet 6-8. mars i år. Noen svingte mer enn andre, mens andre igjen ikke svingte nok… Fredagen var strålende, med sol og +/- null, og deltakerne moret seg på isen. Denne dagen var det ikke så mange som stod i brøyta, det ventet man med til dagen etter. Da var nemlig været litt dårligere, det var flere plussgrader og kraftig vind. Dette medførte at det på 2 av banene vi hadde tilgjengelig samlet seg relativt mye vann. Isbanecupen ble avholdt på en av disse, så det ble en skikkelig våt opplevelse. Spesielt for Alex, som kjørte åpen Morgan! Kudos! 🙂

Klassevinnerne i Isbanecupen ble som følger:
Steffen Haugmo (4×4), Andre Mamelund (rallypigg) og Odd Wiik (2-hjulsdrift). Hederspris til beste dame i sin klasse til Elisabeth Huse. Best i styreklassen ble Petter Huse. Vi gratulerer!

Siden vi brukte opp klubbens tau ifb med utrolig mange utkjøringer dag 2 ble fiaskoprisen (tau og spade) inndratt til fordel for klubbens virksomhet…
En spesiell takk til Knut Arne og de andre på Fjellstua som disket opp med nydelig mat og drikke og som alltid var blide og hyggelige, og til Ove og Morten som fikk mer å gjøre enn det de trodde på forhånd – beklager! 🙂
Bilder er lagt ut i Bildegalleriet her.
Vi sees i 2016!
Resultatliste:

Skroll til toppen